آزمون‌های ارشد مدیریتآزمون‌ بازاریابیآزمون درس بازاریابی:‌ آزمون ۳ (شهریور ۹۴)

آزمون درس بازاریابی:‌ آزمون ۳ (شهریور ۹۴)

مجموعه آزمون‌های رایگان ارشد مدیریت: درس بازاریابی، مهندس مروج

پس از یک ماه تأخیر در انتشار آزمون‌ها، سری سوم آزمون درس بازاریابی را تقدیم می‌کنیم که مشتمل بر ۱۵ تست از فصل‌ پنجم (تقسیم بازار) است. این فصل پنج را عاشقم؛ که از فصل‌های جذاب، شیرین و مهم درس بازاریابی است که علاوه بر افزایش احتمال شکار تست، بی‌شک شعور داوطلبان را نیز بالاتر می‌برد.

مجموعه تست‌های سری سوم آزمون درس بازاریابی را دریافت کنید، چاپ، و نکته‌نویسی کنید و تا موعد کنکور ارشد ۹۵ نگهداری کنید؛ که اطباء، مرورشان را برای نتیجه‌گیری توصیه کرده‌اند. نتیجه کار یا خراب‌کاری‌تان! را در بخش نظرات درج کنید.

این را هم بگویم و تمام کنم که تغییراتی در بطن فایل‌ها مانند نمادها و فونت‌ها، اعمال کرده‌ایم. اگر مطلوب‌تان بود و اذیت‌تان نمی‌کرد، بفرمایید تا همین روش را ادامه دهیم. فونت مورد استفاده در بطن فایل‌ها، از مجموعه فونت‌های زیبای IRAN است که مسلم ابراهیمی طراحی‌شان کرده است!

آزمون بازاریابی: آزمون ۳ (شهریور ۹۴)
آزمون بازاریابی: آزمون ۳ (شهریور ۹۴)
Marketing_MORAVEJ_95_03_Test.pdf
Version: Marketing_MORAVEJ_95_03_Test
۱۱۴.۳ KiB
۵۸۹ Downloads
اطلاعات بیشتر

متأسفانه انتشار پاسخ‌نامه تشریحی آزمون ۳ درس بازاریابی را از یاد برده بودم که جناب مروج تذکر دادند و یک‌دفعه یادمان آمد. پاسخ‌نامه را دریافت کنید و درصدهای فوق‌العاده‌تان را همین‌جا درج کنید. خبر دارم که جناب مروج، درصدها را رصد می‌کنند. از ما گفتن بود!

آزمون بازاریابی: پاسخ تشریحی آزمون ۳ (شهریور ۹۴)
آزمون بازاریابی: پاسخ تشریحی آزمون ۳ (شهریور ۹۴)
Marketing_MORAVEJ_95_03_Answer.pdf
Version: Marketing_MORAVEJ_95_03_Answer
۱۸۵.۸ KiB
۶۰۰ Downloads
اطلاعات بیشتر

30 فکر می‌کنند “آزمون درس بازاریابی:‌ آزمون ۳ (شهریور ۹۴)

 1. رویا.م

  با سلام و خسته نباشی و همچنین ممنون از لطفتون که جوابه سوالات را باحوصله میدهید.
  من لیسانس کامپیوتر دانشگاه غیرانتفاعی هستم. اما اصلا به برنامه نویسی علاقه ندارم و نتونستم با رشته کامپیوتر ارتیاط برقرار کنم.
  و از آنجایی که قدرت حفظیات خوبی دارم بهم پیشنهاد دادن رشته مدیریت بازرگانی را برای ارشد انتخاب کنم.
  و اینکه میخوام حتما دانشگاه چمران اهواز روزانه قبول بشم.
  میشه بهم کمک کنید و بگید چه درسایی رو بخونم که حتما اهواز قبول بشم (پایه ریاضیاتم ضعیف است و این نقطه ضعفمه) و اینکه در شهر اهواز با توجه به تحقیقاته من اصلا کلاس و استاد خوب برای ارشد مدیریت وجود نداره…..خواهشا کمکم کنید چون باید تصمیم بگیرم و شروع به خوندن کنم واقعا به کمک وراهنمایی احتیاج دارم……..ممنونم

  1. جواد زارعی نویسنده

   سلام خواهرم؛

   یک. خیلی خوب است که تکلیف‌تان را دانشگاه مشخص کرده‌اید.

   دو. رتبه شما برای پذیرش در رشته بازرگانی دانشگاه شهید چمران باید حوالی نباید کمتر ۱۰۰۰ باشد. البته به قطعیت نمی‌شود در این‌باره اعلام >ظر کرد. ممکن است با ۱۱۰۰ یا حتی ۱۲۰۰ هم پذیرفته شوید؛ اما بدانید که مرز کف رتبه شما همان ۱۰۰۰ است. با توجه به احتمال کاهش ظرفیت‌ها، پیشنهاد می‌کنم کف رتبه را ۹۰۰ فرض کنید. یعنی اگر رتبه‌تان بالاتر از ۹۰۰ باشد بی‌شک در رشته و دانشگاه هدف‌تان پذیرفته می‌شود. هر چند برای دوری از عدم اطمینان، پیشنهاد می‌کنم برای رتبه ۳۰۰ تا ۴۰۰ تلاش کنید که اگر، به هر علتی، شرایط تغییر کرد و نتیجه‌تان افت کرد، به مراتب با کف رتبه فاصله داشته باشید و خیال‌تان از پذیرش آسوده باشد.

   سه. متوسط تراز علمی لازم برای کسب رتبه ۳۰۰ تا ۴۰۰ بین ۳۳ تا ۳۷ درصد باشد. یعنی اگر تمام درس‌های گرایش بازرگانی را ۳۵ بزنید، رتبه‌تان بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ خواهد شد. البته گفته‌ام ضمنی است و شرایط امسال متفاوت است و شاید با این میانگین ۳۵ درصد، رتبه‌تان ۲۰۰ یا ۵۰۰ شود. علی‌ای‌حال؛ اگر میانگین درس‌ها حوالی ۳۵ درصد باشد، خیال‌تان از آسوده است.

   چهار. پیشنهاد می‌کنم درس‌ها را با روشی که در ستون کناری ارشدباز معرفی شده است اولویت‌بندی کنید و نتیجه را ایمیل کنید. مبتنی بر اولویت درس‌ها، کمک‌تان می‌کنم منابع مناسب را کشف کنید.

   منتظرم // جواد زارعی

   1. رویا.م

    سلام مجدد و ممنون از لطفتون که سریع جواب دادید…منظورتون از اولویت بندی همون ۵ تا گامه؟؟؟؟؟اگه ایمیلتون هم بذارید ممنون میشم..تشکر

    1. جواد زارعی نویسنده

     سلام دوباره؛

     یک. اولویت‌بندی در دو نسخه کامل و فشرده تهیه شده است؛ که در نسخه کامل، تمام پارارمترها تشریح شده‌اند. شما فقط باید جدول ۳ را تکمیل کنید و در جدول نهایی وارد کنید!

     دو. همین‌که کف وب‌سایت را نگاه کنید،‌ ایمیل را رؤیت خواهید کرد.

     ارادت و احترام // جواد زارعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *