آزمون‌های ارشد مدیریتآزمون تئوری مدیریتآزمون درس تئوری مدیریت: آزمون ۱ (شهریور ۹۴)

آزمون درس تئوری مدیریت: آزمون ۱ (شهریور ۹۴)

مجموعه آزمون‌های رایگان ارشد مدیریت: درس تئوری‌های مدیریت، دکتر محمد محرابیون محمدی

آزمون‌های درس تئوری مدیریت دکتر محرابیون منتشر شد. سه آزمون مستقل در سه فایل مجزا برای دانش‌جویان رشته‌های مدیریت، مدیریت اجرایی و مهندسی فناوری اطلاعات طراحی و منتشر شده است. تست‌ها استاندارد هستند و از بطن منابع معتبر طراحی شده‌اند.

دوستانی که در کلاس‌ها شرکت نکرده‌اند به پاسخ‌های تشریحی تست‌ها دسترسی نخواهند داشت؛ اما پاسخ‌نامه تست‌ها (کلید) را می‌توانند دریافت کنند و پاسخ‌های تشریحی را در بطن کتاب‌های اصلی یا کتاب‌های جامع کشف کنند!

داوطلبان رشته مدیریت رسانه نیز می‌توانند از این مجموعه‌ها استفاده کنند

یک. دانشجویان رشته مهندسی آی.تی (آزمون ۱)

این تست‌ها به طور ویژه برای دانشجویان مؤسسه‌های پارسه و مدرسان شریف تهیه شده است.

آزمون تئوری مدیریت: آزمون ۱ مهندسی آی.تی (شهریور ۹۴)
آزمون تئوری مدیریت: آزمون ۱ مهندسی آی.تی (شهریور ۹۴)
Management_MEHRABIOUN_95_01_ITE_Test.pdf
Version: Marketing_MEHRABIOUN_95_01_ITE_Test
۸۹.۴ KiB
۵۳۸ Downloads
اطلاعات بیشتر
آزمون تئوری مدیریت: پاسخ‌نامه ۱ مهندسی آی.تی (شهریور ۹۴)
آزمون تئوری مدیریت: پاسخ‌نامه ۱ مهندسی آی.تی (شهریور ۹۴)
Management_MEHRABIOUN_95_01_ITE_Answer.pdf
Version: Marketing_MEHRABIOUN_95_01_ITE_Answer
۹۳.۵ KiB
۳۹۴ Downloads
اطلاعات بیشتر

دو. دانشجویان رشته مدیریت و مدیریت اجرایی پارسه (آزمون ۱)

این تست‌ها به طور ویژه برای دانشجویان مؤسسه پارسه تهیه شده است.

آزمون تئوری مدیریت: آزمون ۱ پارسه (شهریور ۹۴)
آزمون تئوری مدیریت: آزمون ۱ پارسه (شهریور ۹۴)
Management_MEHRABIOUN_95_01_Parseh_Test.pdf
Version: Marketing_MEHRABIOUN_95_01_Parseh_Test
۹۹.۰ KiB
۷۴۲ Downloads
اطلاعات بیشتر
آزمون تئوری مدیریت: پاسخ‌نامه ۱ پارسه (شهریور ۹۴)
آزمون تئوری مدیریت: پاسخ‌نامه ۱ پارسه (شهریور ۹۴)
Management_MEHRABIOUN_95_01_Parseh_Answer.pdf
Version: Marketing_MEHRABIOUN_95_01_Parseh_Answer
۱۰۷.۰ KiB
۶۲۱ Downloads
اطلاعات بیشتر

سه. دانشجویان رشته مدیریت و مدیریت اجرایی مدرسان شریف (آزمون ۱)

این تست‌ها به طور ویژه برای دانشجویان مؤسسه مدرسان شریف تهیه شده است.

آزمون تئوری مدیریت: آزمون ۱ مدرسان شریف (شهریور ۹۴)
آزمون تئوری مدیریت: آزمون ۱ مدرسان شریف (شهریور ۹۴)
Management_MEHRABIOUN_95_01_Modaresan_Test.pdf
Version: Marketing_MEHRABIOUN_95_01_Modaresan_Test
۹۹.۳ KiB
۶۴۲ Downloads
اطلاعات بیشتر

آزمون تئوری مدیریت: پاسخ‌نامه ۱ مدرسان شریف (شهریور ۹۴)
آزمون تئوری مدیریت: پاسخ‌نامه ۱ مدرسان شریف (شهریور ۹۴)
Management_MEHRABIOUN_95_01_Modaresan_Answer.pdf
Version: Marketing_MEHRABIOUN_95_01_Modaresan_Answer
۱۰۶.۰ KiB
۵۶۵ Downloads
اطلاعات بیشتر

پاسخ تشریحی آزمون‌ها نیز در کلاس درس ارایه خواهد شد. پیشنهاد می‌کنم دوستانی که در کلاس‌ها حضور دارند، پاسخ‌نامه را چاپ کنند و نکته‌‌ها را در کنار تست‌ها یادداشت کنند تا دست‌گیرشان شود که چرا فلان تست را دُرست، و بهمان تست را نادرست زده‌اند!

25 فکر می‌کنند “آزمون درس تئوری مدیریت: آزمون ۱ (شهریور ۹۴)

 1. شیرین فریدونیان

  با سلام خدمت استاد بزرگوار جناب دکتر محرابیون و برادر عزیز آقای زارعی.

  میخواستم بگم که من تست ها رو بدون مطالعه قبلی زدم ( به علت حادثه ای که هفته پیش  برام پیش اومد نتونستم درسام رو دوره و خلاصه برداری کنم)ولی همیشه سعی میکردم با کلاس بیام جلو . اولشم میترسیدم بزنم گفتم شاید اعتماد بنفسم بیاد پایین ولی کنجکاوانه نگاه کردم و زدم . همه اش رو میدونستم دقیقا کجای کتابه و گفته ها یادم بود اما دقیق بعضی از سوالها روفراموش کرده بودم برای همین اونایی که شک داشتمو نزدم.

  من ۶۰ % زدم و الان خوشحالم و روحیه گرفتم..

  با تشکر از زحمات استاد خوبم که کلاسشون برای من فراتر از درس و درس زندگی ست.

 2. هلن هدایتی

  ممنون استاد و جناب زارعی

  استاد واقعا که تدریس شما شاهکاره!

  ۵۱ درصد بدون دوره مطالب! تنها با یادآوری مطالب کلاس

  سپاسگزارم

 3. ماندانا دهقان قلعه

  با سلام خدمت استاد گرامی

  من اول با این درس مشکل داشتم اما بالاخره غول این درس رو شکوندم و یه دور خوندم و  خلاصه  نویسی کردم.ایشالا بتونم تو این درس قوی بشم

  ۵۲%

  با تشکر از شما

 4. انتظاری

  با عرض سلام خدمت استاد گرامی

  باتوجه به حجم بالای دروس سعی کردم بیشترین مطالب را مرور کنم. سوالات خیلی خوب بود.بنده ۶۴% زدم .

  با تشکر از زحمات جنابعالی

 5. انتظاری

  با سلام خدمت استاد گرامی

  جناب آقای دکتر محرابیون

  با توجه به حجم بالای مطالب سعی کردم نکات مهم را مرور کنم.سوالات خوبی بودند

  ۶۴ درصد امتیاز بنده بود. ولی امیدوارم درصد خیلی بهتری بتونم به دست بیارم.

   

 6. صدرا

  درود بر شما

  کلاس های آقای محرابیون چند ساعت هستش؟ ضمن اینکه ایشون کتاب های منبع رو به تفکیک تدریس می کنند؟ ممنون میشم در مورد جو کلاس ایشون و مطالب مورد تدریشون جزئیاتی بیان کنید و ضمن اینکه در مورد کیفیت کلاس ایشون با کلاس آقای پرچ مقایسه ای داشته باشید. من دارم تحقیق میکنم تا یکی از کلاس های این بزرگوار شرکت کنم و هیچ فردی رو موثق تر از حضرتعالی که با هر دو استاد آشنا هستید پیدا نکردم.

  پیشاپیش سپاسگزارم

  1. جواد زارعی نویسنده

   سلام برادر؛

   یک. راستش دقیق نمی‌دانم. گمان می‌کنم بین ۶۰ تا ۷۰ ساعت باشد!

   دو. سبک تدریس دکتر محرابیون بسیار متفاوت است. به شخصه کلاس با شخص‌شان، روش تدریس‌شان و جو حاکم بر کلاس‌شان ارتباط بهتری برقرار کرده‌ام. نکته مهم برای انتخاب مدرس در درس‌های مفهومی، مانند تئوری و بازاریابی و اقتصاد، موردهای ویژه‌ای (Case) است که تجربه کرده‌اند و در چنته‌شان است و به بهانه‌های گوناگون حواله دانشجویان می‌کنند. به شخصه، اهل پرسش‌های گوناگون در کلاس‌ها هستم و پاسخ‌های دریافتی از مدرس را ارزیابی می‌کنم و دست‌گیرم می‌شود که آیا این مدرس این‌کاره است یا نیست. به بیان دیگر، متن درس را همه مدرس‌ها بارها خوانده‌اند و بی‌ارزش است اگر بخواهند همان را حواله‌ام کنند. نه فقط دکتر محرابیون که اگر نیت کلاس‌خوانی دارید؛ مهندس طورانی را برای آمار، مهندس مروج را برای بازاریابی، دکتر صادقین را برای اقتصاد، دکتر محرابیون را برای تئوری‌های مدیریت و زبان تخصصی، و دکتر احسانی را برای مبانی اسلام و مدیریت تولید پیشنهاد می‌کنم که تدریس‌شان را درک کرده‌ام. ترم آتی با جناب مهندس امیر انصاری، ریاضی دارم و بی‌شک درباره روش و منش ایشان هم صحبت خواهم کرد!

   سه. مدرسان خوب دیگری هم هستند که به شخصه درک‌شان نکرده‌ام و نمی‌توانم درباره خوبی یا ناخوبی‌شان صحبت کنم؛ و البته با روش ناخوب! مدرسان دیگر هم آشنا هستم، اما قصد حاشیه‌پردازی ندارم و ترجیحم آن است که درباره‌شان صحبت نکنم. پیشنهاد می‌کنم از کلاس‌خوانی با مدرسانی که وجاهت مدرسان دیگر را خدشه‌دار می‌کنند. پرهیز کنید. به طور مثال، دوازده هم‌کلاسی من در پارسه، با جناب شیخان، پژوهش عملیاتی داشتند که حداقل نصف‌شان، کلاس را به عدم تدریس درست و درمان، و البته حاشیه‌پردازی ترک کردند. مدرسانی را انتخاب کنید که دغدغه اثبات خودشان و روش‌های محیرالعقول‌شان را ندارد و بر تدریس ساده، درست و آدمیزادی تمرکز دارد و از حاشیه‌ها گریزان هستند!

   چهار. منبرم طولانی شد. از آنجا که اعتماد کردید، دوست داشتم به صراحت صحبت کنم؛ اما توصیه می‌کنم به حرف‌های من بسنده نکنید. من را که حضوری نمی‌شناسید. تا می‌توانید پرس‌وجو کنید. ان‌شا‌ء‌الله که بهترین را انتخاب می‌کنید.

   ارادت و احترام // جواد زارعی

   1. محبوبه

    سلام

    برای پژوهش عملیاتی بی شک فقط دکتر سپندارند

    بسیار عاااااااااااااالی و مسلط

    در موسسه نگاره و مدرسان شریف

    1. جواد زارعی نویسنده

     سلام خواهرم؛

     یک. پیش‌تر ذیل یکی از نظرات، کلاس دکتر سپندارند را پیشنهاد کرده بودید و از شما درخواست کرده بودم که دلیل پیشنهاد کلاس ایشان را ذکر کنید که نکردید و دوباره در اینجا صرفا کار تبلیغاتی کردید. اگر دلیل یا دلایلی در چنته دارید بسم‌الله، و اگر ندارید از درج این‌گونه کامنت‌ها چشم‌پوشی کنید.

     دو. متأسفانه فرصتی چندانی برای گشت و گذار ندارم؛ اما در فکرم هست که از اساتید مطرح در این بازار رخصت بگیرم و چند جلسه در کلاس‌شان شرکت کنم تا بهتر بتوانم درباره‌شان داوری کنم.

     سه. ان‌شاء‌الله که حضور و صحبت‌تان بتواند به خودتان، بنده و مخاطبان ارشدباز کمک کند.

     ارادت و احترام  //  جواد زارعی

     1. محسن

      با سلام خدمت آقای زارعی. بنده خود در کلاس استاد سپندارند شرکت داشتم و از نحوه ی تدریس و بسیار بیشتر از آن از نحوه ی تعامل و به عبارتی رفاقت استاد با دانشجوهای حاصر در کلاس لذت بردم . طوری که ساعات طولانی ای که در کلاس حضور داشتیم حس نمیشد. نیازی به تعریف یا تبلیغ نمیبینم چون خودم پول دادم رفتم سر کلاس ایشون پس سودی از تبلیغ کردن نمیبرم . ولی واقعا استادی هست که دوست داره حلال باشه پولی که میگیره و به جای دانشجو ها اصرار داره که کلاس تایمش از تایم قانونی بیشتر باشه تا مطالب بیشتری گفته بشه. با تشکر

     2. جواد زارعی نویسنده

      سلام برادر؛

      هر چه بیشتر درباره کلاس‌ها، چه از منظر فنی و چه از منظر عاطفی، صحبت شود، به مخاطبان وب‌سایت ارشدباز کمک می‌کند تا محدوده انتخاب‌شان بهتر باشد.

      ممنون که در بحث مشارکت کردید // جواد زارعی

 7. بهاره یعقوبی

  با سلام خدمت استاد ارجمند و جناب اقای زارعی

  من ۹۰ درصد سوالات رو درست جواب دادم البته با دوره خلاصه نویسی که قبلا انجام داده بودم ولی توقعم از خودم این بود که با مطالعه ۱۰۰ بزنم اما متاسفانه نشد. البته من نسبت به بقیه بچه ها یک هفته دیرتر به سوالات جواب دادم برای اینکه بتونم پس از مطالعه خودم رو بسنجم. واقعا نمیدونم با تلاش بیشتر میشه ۱۰۰ زد یا امری محاله!!!!

  با تشکر از استاد عزیز و جناب اقای زارعی

  1. جواد زارعی نویسنده

   سلام خواهرم؛

   گمان می‌کنم پاسخ را به طور کامل به طور حضوری عرض کردم. اگر نکته‌ای بود، روز یک‌شنبه، کلاس اقتصاد دارم، شاید بتوانم کمک‌تان کنم.

   ارادتمند // جواد زارعی

  1. جواد زارعی نویسنده

   سلام خواهرم؛

   یک. این مطلب را پارسال دیدم و متأسف شدم؛ هم برای جناب پرچ که این کار را انجام دادند و بیشتر برای جناب پورشفیع که اصل را رها کرده‌اند و بر فرعیات اصرار می‌کنند. به طور کلی، تمرکز بر هر موضوع که ارزشی برای فرد و داوطلبان ایجاد نکند، باید از دور خارج شود. همان هنگام خواستم مطلبی بنویسم که بعدتر پشیمان شدم. البته هفته آتی مطلبی درباره اساتید بازار کنکور تدارک دیده‌ام که امیدوارم داوطلبان بخوانند و در مسیر کنکور ارشد کمک‌شان کند که اگر نکند، عمر خودم و ایشان را هدر داده‌ام!

   دو. جناب پورشفیع بسیار تلاش می‌کند خودش را با لگدمال کردن دیگر بالا ببرد. جناب پرچ را عالم و آدم می‌شناسند و جناب پورشفیع خوب می‌داند که اگر بزرگِ بازار را بزند در نظر خام‌خیالان سریع‌تر رشد می‌کند. سال‌هاست که به ایشان پیشنهاد داده‌ام که پاسخ دو سه پرسشم را درباره روش کدینگ بدهند که تا کنون خودشان را به نشنیدن زده‌اند. البته تلفنی چیزهایی گفتند که پاسخ نمی‌شد. اگر ادعای صداقت می‌کنند، به همین دو سه پرسش پاسخ دهند که اتفاقا پرسش بسیاری از مخاطبان ارشدباز نیز هست!

   سه. گمان می‌کنم مرحوم ونوس پیش از فوت‌شان، به جناب پورشفیع وکالت تام داده‌اند که از نام و نشان‌شان دفاع کنند. بد نیست جناب پورشفیع به طور رسمی اعلام کنند که در کدام کلاس رسمی، شاگردی ایشان را کرده‌اند که این‌قدر سنگ‌شان را به سینه می‌زنند. حداقل اگر مهندس مروج ادعا می‌کردند قابل بحث بود که سال‌ها با ایشان حشر و نشر داشته‌اند!

   چهار. فریب داوطلب، شاخ و دُم ندارد. من و شما هم می‌توانیم داوطلبان را فریب دهیم و از خودمان،‌ «استاد» بسازیم. ساده است؛‌ کافی است از روش‌های باستانی «پوپولیسم» و «اصل حمله بهتر از دفاع است»‌ استفاده کنیم و یک نام پرطمطراق هم حواله کلاس‌مان کنیم و این‌گونه جار بزنیم که هان،‌ ای داوطلبان بی‌نوا، بشتابید که راه توفیق‌تان همین است و بس. پس، به سادگی بر خَر مُراد سوار شویم. فقط باید مراقب باشیم که خَرمان را اشتباهی سوار نشویم!

   پنج. تدریس در بازار ارشد مدیریت به لعنت خدا هم نمی‌ارزد. راستش نمی‌فهمم چرا برخی مدرسان در متن و بطن کلاس‌شان، یکدیگر را مؤدبانه یا به طریقی دیگر نوازش می‌کنند. مشکل این است که بیشترشان نوازندگان خوبی هم نیستند و تصور می‌کنند هر وقت عشق‌شان می‌کشد حق دارند بنوازنند؛ و خبر ندارند که گوش‌ها را کَر و حال آدم‌ها را بَد می‌کنند. فقط خدا می‌داند که، کِی از ین توهم خارج می‌شوند!

   ارادت و احترام // جواد زارعی

 8. fahime

  سلام ..

  حرفهاتون بسیار جامع و کامل بود .

  راستش دبیرستان و دانشگاه فکر می کردم (البته طبق عادت دیرینه خودم) که برای درس های تئوری مخصوصن گذاشتن حروف اول کلمات کنار هم و ساخت کلمه یا جمله ی جدید برای این که بهتر تو ذهنم بمونه یعنی کد کردن..

  ولی حالا با معنی دیگه ای مواجه شدم!!!

  امیدوارم روزی برسه که برای بالا بردن خودمون دیگران رو به زیر نکشیم…

  منتظر مطلب جدیدتون هستم …

  پ.ن ۱: وقتی داشتم دنبال رزومه ی آقای پ می گشتم با سایت شما آشنا شدم!! شما رزومه ای از ایشون ندارید احیانا ؟؟

   

  1. جواد زارعی نویسنده

   سلام خواهرم؛

   یک. پیشنهاد می‌کنم نوشته افسانه کدینگ یا یادگیری بی‌زحمت را مطالعه کنید که درباره جایگاه کدگذاری صحبت کرده‌ام.

   دو. رزومه ایشان را به طور تلویحی دارم؛ اما چه دردی از شما و دیگر دوستان دوا می‌کند. در ضمن، این‌گونه درخواست‌ها، وب‌سایت را به حاشیه می‌کشاند که از آن پرهیز دارم.

   ارادت و احترام // جواد زارعی

  1. جواد زارعی نویسنده

   سلام برادر؛

   یک. این مجموعه‌ها، امتحان کلاسی از بچه‌های پارسه و مدرسان شریف است و سرفصل‌ها متفاوت است. به طور مثال، تست‌های پارسه مبتنی بر ۹ فصل اول کتاب دکتر طبرسا (پارسه) طراحی شده است.
   دو. آزمون‌های بچه‌های مدرسان شریف نیز مبتنی بر کتاب دکتر طالقانی (مدرسان شریف) طراحی شده است.
   سه. برای حل تست‌ها عجله نکنید. اگر مباحث تئوری مدیریت را به طور کامل مطالعه کنید، تمام سه مجموعه را می‌توانید پاسخ دهید.

   ارادت و احترام // جواد زارعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *