خبر دوره‌هاآخرین دوره مهارت‌های یادگیری در سال ۹۵

آخرین دوره مهارت‌های یادگیری در سال ۹۵

تا پایان کنکور ارشد ۹۶ دوره مهارت پایه یادگیری برگزار نخواهد شد!

سه‌شنبه گذشته، آخرین جلسه از دومین دوره مهارت‌های پایه یادگیری در مؤسسه پارسه تهران برگزار شد؛ و به طور رسمی اعلام می‌کنم تا پایان امسال، یا دقیق‌تر بگویم، تا پایان کنکور ارشد ۹۶ دوره مهارت‌های پایه یادگیری را برگزار نخواهم کرد. تلاش کردم دوره‌های خوب و با کیفیتی برگزار کنم. البته، در این‌باره بهتر است دوستان شرکت‌کننده در دوره‌ها اعلام‌نظر کنند. اگر فرصت و فراغتی مهیا شود، بیشتر دوست دارم دوره حرفه‌ای طراحی تست برگزار کنم. شرکت‌کنندگان دوره دوم، در جلسه آخر، به طور بنیادی با چگونگی طراحی تست آشنا شدند؛ و این مهارت را به قدر کفایت تمرین کردند؛ و دست‌گیرشان شد که طراحان اصلی کنکور، از چه شگردها و روش‌هایی برای طراحی تست‌ها استفاده می‌کنند.

این را بگویم و خلاص که به دوستان قول دادم نشست‌های تخصصی مهارت‌های یادگیری درباره درس‌های تئوری مدیریت، بازاریابی، و مدیریت اسلامی را تا موعد کنکور برگزار کنم. امیدوارم بشود، و بتوانم این دوره‌ها را با هماهنگی اساتید و متولیان مؤسسه پارسه برگزار کنم. اگر شُد، همین‌جا خبردارتان می‌کنم!

تا بعد!

2 فکر می‌کنند “آخرین دوره مهارت‌های یادگیری در سال ۹۵

 1. بهاره عسگري فرد

  با سلام و تشکر

  جناب آقای زارعی

  چنانچه دوره یادگیری و تندخوانی را برگزار فرمائید اینجانب یکی از دانشجویان مشتاق جهت حضور در کلاس های شما می باشم. خواهشمنداست زمان برگزاری کلاس ها را در صورت امکان سریع تر اعلام فرمائید تا دانشجویان بتوانند از مطالب جنابعالی در کنکور پیش رو استفاده ببرند.

   

  با احترام

  1. جواد زارعی نویسنده

   سلام،

   یک. بنده اعتقاد چندانی به مقوله تندخوانی ندارم، چراکه کمک چندانی به داوطلبان نمی‌کند.

   دو. دوره مهارت یادگیری مبتنی بر تجربه پارسال، با تغییرات فراون برگزار می‌شود. عنوان دوره جدید «روش درس‌خوانی پارتیزانی» است و به طور کارگاهی برگزار خواهد شد.
   در کارگاه درس‌خوانی پارتیرانی یاد می‌گیرید که درس‌ها را چگونه باید بچینید و بخوانید.
   کارگاه مذبور از هفته اخر تیر اغاز می‌شود. اطلاع‌رسانی خواهم کرد.

   ارادت / جواد زارعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *