بلاگتغییر در ساختار دوره مهارت‌های پایه یادگیری

تغییر در ساختار دوره مهارت‌های پایه یادگیری

دوره اول مهارت‌های پایه یادگیری، سه‌شنبه هفته آینده تمام می‌شود. دوره اول برای سه جلسه سه ساعته، و در مجموع برای ۹ ساعت طراحی شده بود. توجه جدی به بازخور از مخاطبان، تأمل در نظرات دیگران، و اتخاذ تصمیم‌های سریع و صریح و صحیح را از سال‌های روزنامه‌نگاری و مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری به ارث برده‌ام. دوره اول مهارت‌های پایه یادگیری را که در مؤسسه پارسه برگزار می‌کردم، نکته‌های بسیار مهمی دست‌گیرم شد و با هماهنگی مدیریت آموزش مؤسسه پارسه، تصمیم گرفتم تا ساختار دوره‌ها را تغییر دهم. همین ساختار را در دوره اول اعمال کردم که امیدوارم موجبات خوشنودی دانشجویان را فراهم کرده باشد!

پیش‌تر، دانشجویان برای حضور در کلاس‌های ۹ ساعته سه‌شنبه ملزم به نام‌نویسی و تصفیه حساب بودند؛ اما از دوره دوم، تغییراتی در بطن دوره اعمال شده است:

۱. طول دوره به ۱۲ ساعت مشتمل بر چهار سه‌شنبه سه ساعته افزایش پیدا کرده است؛ اما هزینه دوره همچنان همان ۹۰ هزار تومان قبلی است.

۲. تمام علاقمندان به مقوله یادگیری و علی‌الخصوص داوطلبان کنکور ارشد می‌توانند جلسه اول را با هماهنگی واحد آموزش مؤسسه پارسه، به طور رایگان شرکت کنند؛ و پس از پایان جلسه اول، درباره ادامه حضور در دوره و نام‌نویسی قطعی تصمیم‌گیری کنند. یادتان باشد که جلسه اول، کاملا رسمی برگزار می‌شود و نمایشی نیست. به بیان دیگر، دوستانی که قطعا تصمیم به شرکت دوره دارند نیز باید در جلسه اول حاضر باشند. جلسه اول، مشتمل بر مباحث متعدد تئوری است؛ و فعالیت‌های عملی از جلسه دوم آغاز می‌شود و همین‌طور تا جلسه آخر بیشتر می‌شود!

۳. شرکت در دوره مهارت‌های پایه یادگیری معجزه می‌کند، به شرطی که با تمام وجود در آن شرکت کنید، و تمام تمرین‌ها را با جدیت انجام دهید. اگر آمادگی تغییر، و حال و حوصله تمرین ندارید؛ گزینه‌های بهتری برای صرف وقت و هزینه‌تان دارید.

۴. دوره دوم از سه‌شنبه هفته دوم آبان‌، ساعت ۱۷ تا ۲۰ به مدت ۴ هفته برگزار می‌شود. تأکید می‌کنم که برای نام‌نویسی، فقط با مؤسسه پارسه در تماس باشید!

ارادت‌مند  //  جواد زارعی  //  مربی درس‌خوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *