بایگانی دسته: خبر دوره‌ها

تا پایان کنکور ارشد ۹۶ دوره مهارت پایه یادگیری برگزار نخواهد شد!

آخرین دوره مهارت‌های یادگیری در سال ۹۵

۱۲ آذر ۱۳۹۵

سه‌شنبه گذشته، آخرین جلسه از دومین دوره مهارت‌های پایه یادگیری در مؤسسه پارسه تهران برگزار شد؛ و به طور رسمی اعلام می‌کنم تا پایان امسال، یا دقیق‌تر بگویم، تا پایان کنکور ارشد ۹۶ دوره مهارت‌های پایه یادگیری را برگزار نخواهم کرد. تلاش کردم دوره‌های خوب و با کیفیتی برگزار کنم. البته، در این‌باره بهتر است دوستان شرکت‌کننده در دوره‌ها اعلام‌نظر کنند. اگر فرصت و فراغتی مهیا شود، بیشتر دوست دارم دوره حرفه‌ای طراحی تست برگزار کنم. شرکت‌کنندگان دوره دوم، در جلسه آخر، به طور بنیادی با چگونگی طراحی تست آشنا شدند؛ و این مهارت را به قدر کفایت تمرین کردند؛ و دست‌گیرشان شد که طراحان اصلی کنکور، از چه شگردها و روش‌هایی برای طراحی تست‌ها استفاده می‌کنند.

این را بگویم و خلاص که به دوستان قول دادم نشست‌های تخصصی مهارت‌های یادگیری درباره درس‌های تئوری مدیریت، بازاریابی، و مدیریت اسلامی را تا موعد کنکور برگزار کنم. امیدوارم بشود، و بتوانم این دوره‌ها را با هماهنگی اساتید و متولیان مؤسسه پارسه برگزار کنم. اگر شُد، همین‌جا خبردارتان می‌کنم!

تا بعد!

برگزاری دوره‌های مهارت‌های پایه یادگیری یک هفته به تعویق افتاد!

تغییر زمان برگزاری دوره‌ها

۱۰ شهریور ۱۳۹۵

بیماری، سخت گریبانم را گرفته است؛ و شوربختانه، توانی برای کلاس‌داری ندارم. از این رو، تمام دوستانی که دوره مهارت‌های پایه یادگیری را نام‌نویسی کرده‌اند مطلع باشند تمام دوره‌های مهارت‌های پایه یادگیری پارسه (انسانی و فنی) با یک هفته تأخیر، از ۲۰ شهریور، آغاز خواهد شد. همچنین، زمان برگزاری جلسه دوم و سوم دوره قبل (ساختمان طالقانی) با پیامک و ایمیل به دوستان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارادت‌مند  //  جواد زارعی

تمام دوره‌های روش درس‌خوانی آدمیزادی صرفا در مؤسسه پارسه برگزار خواهد شد!

نام‌نویسی دوره مهارت‌های پایه یادگیری

۲۵ مرداد ۱۳۹۵

چهار سال پیش که به طور جدی وارد بازی کنکور ارشد شدم؛ روش‌های دُرست درس‌خوانی را به منزله حوزه اصلی وب‌سایت انتخاب؛ و نوشته‌های متعددی در این‌باره منتشر کردم. دو سال پیش، رویکرد درس‌خوانی پارتیزانی را معرفی کردم. هر چند، گفته‌ام که درس‌خوانی دُرست و درمان مبتنی بر رویکرد درس‌خوانی پارتیزانی نیازمند مربی است؛ اما تمام داوطلبان کنکور ارشد می‌توانند بخش‌هایی از روش درس‌خوانی پارتیزانی مانند مدیریت اتلاف (اصل پشیز) را به طور مستقل استفاده کنند.

ادامه‌ی خواندن