روزنوشت ارشد ۹۵درباره انتشار آزمون‌های ارشد مدیریت

درباره انتشار آزمون‌های ارشد مدیریت

۲۳۰ روز تا آزمون ارشد مدیریت ۹۵

هفت هشت ماه پیش بود که با یکی از همراهان عزیز ارشدباز درباره منابع پیشنهادی گفت‌وگو می‌کردم که به کتاب بازاریابی مهندس مروج اشاره کردند. کتاب را دیدم و بعدتر به بهانه شرکت در کلاس نکته و تست بازاریابی بیشتر با ایشان آشنا شدم. هفته پیش بود که فرمودند مجموعه تست‌هایی را برای استفاده مخاطبان درس بازاریابی آماده کرده‌اند و برای انتشار به وب‌سایت مدیر فرستاده‌اند. گفتم که ارشدباز هم می‌تواند در این‌باره کمک‌تان کند که استقبال کردند و این شد که چند روزی ایمیل دادیم و گرفتیم تا برنامه‌ای درست و درمان برای انتشار آزمون‌های مکتوب طرح‌ریزی کنیم.

نتیجه کار این شد که بخش مستقلی با نام «آزمون‌ها» در ارشدباز افتتاح کنیم و آزمون‌ها و پاسخ‌های تشریحی‌شان را هفته آخر هر ماه منتشر کنیم. آزمون‌ها را اساتید مطرح و مشهور بازار ارشد طراحی می‌کنند و ارشدباز، فقط و فقط محیط نشرشان را مهیا کرده است. پاسخ آزمون‌ها یک روز بعد از آزمون در همان نوشته منتشر می‌شوند. پیشنهاد می‌کنم فایل آزمون‌ها را دانلود کنید و درصدتان را در بخش نظرات درج کنید.

اگر پرسشی، نکته‌ای یا پیشنهادی داشتید در همان بخش نظرات درج کنید تا پاسخ‌گو باشیم. آزمون‌‌ها را از فردا با انتشار «آزمون ۱» درس بازاریابی آغاز خواهیم کرد و پاسخ تشریحی آزمون را روز جمعه می‌توانید دریافت کنید. در تلاش هستیم تا آزمون‌های درس‌های دیگر را به نیز به مجموعه آزمون‌ها بیفزاییم. دعا کنید که بشود!

امیدوارم بتوانیم از این آزمون‌ها برای کسب موفقیت در کنکور ارشد مدیریت استفاده کنیم.

این را هم بگیوم و تمام کنم که نسخه فشرده «اولویت‌بندی درس‌ها» را تهیه و منتشر کردم که از ستون کناری قابل استفاده است. نسخه فشرده برای داوطلبانی تهیه شده است که حال و حوصله خواندن پنج نوشته مفصل «اولویت‌بندی درس‌ها» را ندارند. ان‌شاء‌الله که کمک کوچکی ه دوستان کرده باشم!

2 فکر می‌کنند “درباره انتشار آزمون‌های ارشد مدیریت

  1. دهاقین

    بسیااااار هم عاااالی.قطعا با توجه به مفهومی شدن سوالات بازاریابی این آزمون ها در قبولی داوطلبین کمک بسیار زیادی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *