بلاگعادت‌ها و انتخاب‌ها

عادت‌ها و انتخاب‌ها

مهارت‌های مبتنی بر عادت‌ها و مهارت انتخاب کردن، دو ویژگی داوطلبان موفق است!

طی چند هفته گذشته، برخی نوشته‌های قدیمی را بازنگری و بازنویسی کرده و لینک‌شان را در باکس «دانسته‌های کلیدی» درج کرده‌ام. پیشنهاد می‌کنم دو مطلب عادت‌ها و کاربرد عادت‌ها را بخوانید. گمان می‌کنم زاویه نگاه‌تان را به مقوله عادت تغییر می‌دهد. مطلب «دشواری انتخاب» را بسط دادم و اگر حوصله کنید و بخوانید، شاید تلنگری به ذهن‌تان بزند و شما را بیشتر با مفاهیم انتخاب‌ و هزینه فرصت درگیر می‌کند. همچنین، نوشته قدیمی «انتخاب ارشد مدیریت یا مدیریت اجرایی» را نیز بازنویسی کردم. گمان می‌کنم برای دوستانی بین این رشته‌ها مردد مانده‌اند مفید باشد. به طور کلی، نوشته‌هایی که عناوین‌شان را توپر کرده‌ام، بازنویسی شده‌اند. و اما بعد!

ان‌شاء‌الله اگر فرصت و فراغتی دست دهد، برخی نوشته‌های قدیمی را بازنویسی می‌کنم و نوشته‌های تازه‌تری را نیز منتشر خواهم کرد.

اما مهم‌ترین بخش نوشته خاضر، مرتب‌سازی نوشته‌های کلیدی برای دوستانی است که قصدشان، خواندن برای کنکور ارشد است و به درستی نمی‌دانند از کجا باید آغاز کنند و چگونه باید بخوانند. چند مطلب کلیدی در باکس «مسیر درس‌خوانی» درج کرده‌ام که به مرور تکمیل خواهد شد. دوستانی که این مسیر را به ترتیب طی کنند، می‌توانند فرایند درس‌خوانی را به طور منظم و مرتب پیگیری کنند. به شخصه،‌ از همین گام‌ها برای درس‌خوانی استفاده خواهم کرد!

3 فکر می‌کنند “عادت‌ها و انتخاب‌ها

  1. جواد زارعی نویسنده

   سلام خواهرم؛

   یک. مشکلی نیست. کتاب، به قدر کفایت برای پوشش مؤثر منابع مدیریت اسلامی تلاش کرده است و گمان می‌کنم کفایت می‌کند!

   دو. به شخصه، مطالعه کتاب دکتر پورعزت را پیش از مطالعه کتاب دکتر احسای توصیه می‌کنم تا موتور ذهن داوطلبلان برای مطالعه درس مبانی مدیریت اسلامی روشن شود!

   هستم در خدمت‌تان // جواد زارعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *