قوانین و شرایط استفاده از وب‌سایت ارشدباز

یک. دیدگاه‌‌ها پس از بررسی و تأیید، حداکثر تا ۲۴ ساعت منتشر می‌شود. فقط دیدگاه‌هایی را بررسی می‌کنم که به زبان فارسی نوشته شده باشند. در ضمن، دیدگاه‌های حاشیه‌ساز، و هر دیدگاه یا پرسشی که داوطلبان را از مسیر درس‌خوانی دور کند تأیید نمی‌کنم.

دو. تمام مطالب قبلی ارشدباز به منوی بایگانی منتقل شده است.

سه. به محل درج پرسش توجه کنید. چنان‌چه محل درج و موضوع پرسش‌تان متناسب با موضوع صفحه نباشد پرسش نازنین‌تان حذف می‌شود.

چهار. پرسش‌های تکراری را پاسخ نمی‌دهم. پیش از درج هرگونه پرسش، صفحه پرسش‌های عمومی در منوی بایگانی را مرور کنید، یا از سیستم جست‌وجو استفاده کنید. بعید نیست که پرسش شما را دوستان دیگر هم پرسیده باشند!

پنج. استفاده از خدمات ارشدباز رایگان است و رایگان نیز خواهد ماند. پس، نه منتی بر شما دارم، و نه منت‌تان را می‌پذیرم. این مورد را در متن پرسش‌ها لحاظ کنید.

شش. من، جواد زارعی، به تنهایی ارشدباز را اداره می‌کنم و مسئولیت تمام نوشته‌ها را عهده‌دار هستم. مشاوره حضوری نمی‌پذیرم. من، مربی درس‌خوانی پارتیزانی هستم، و هر سال، عدهٔ مشخصی را با شرایطی خاص برای مربی‌گری می‌پذیرم. منوی مربی‌گری را مطالعه کنید.

هفت. با نشانی info [at] arshadbaz [dot] ir در صورتی مکاتبه کنید که پرسش یا مسأله‌تان قابل طرح در وب‌سایت ارشدباز نباشد. اگر پرسش‌تان عمومی باشد، پاسخ ایمیل‌تان را دریافت نخواهید کرد.

هشت. کانال ارشدباز مکمل وب‌سایت ارشدباز است. اگر یکی از این‌ها را پیگیری می‌کنید، بی‌شک بخشی از مطالب را از کف خواهید داد. کانال ارشدباز، بیشتر بر مطالب کوتاه‌تر و غیررسمی متمرکز است. همچنین بخش موسیقی وب‌سایت ارشدباز به‌طور کامل به کانال ارشدباز منتقل شده است.

نُه. وب‌سایت ارشدباز رسانه‌ای مستقل، غیرسیاسی و غیرتجاری است، و به هیچ‌‌یک از افراد و مؤسسه‌های فعال و غیرفعال در حوزه‌های مرتبط با، و مربوط به کنکور ارشد و دکتری وابسته نیست!

ده. نگهداری و بروزرسانی وب‌سایت و کانال ارشدباز مستلزم صرف هزینه است. اما، ارشدباز آگهی تجاری، و تبلیغ تجاری هیچ‌یک از مدرسان، کلاس‌ها، کتاب‌ها و مؤسسه‌ها را نمی‌پذیرد و اجازهٔ تبلیغ تجاری در متن نظرات را هم نمی‌دهد. همچنین، ارشدباز ضمن تشکر از دوستان، هدیه‌های بلاعوض را هم نمی‌پذیرد!

یازده. ارشدباز وب‌سایتی تخصصی در حوزه مهارت‌های یادگیری ، و روش درس‌خوانی است.

دوازده. استفاده از مطالب ارشدباز برای کاربرد غیرتجاری کاملاً مجاز است، و حتی توصیه می‌شود!

سیزده. هرگونه استفاده تجاری از مطالب مندرج در وب‌سایت ارشدباز در رسانه‌های مکتوب یا فضای مجازی به‌صورت متن، صوت، یا فیلم مستلزم دریافت مجوز رسمی است.

کانال رسمی ارشدباز