خبر دوره‌هانام‌نویسی دوره مهارت‌های پایه یادگیری

نام‌نویسی دوره مهارت‌های پایه یادگیری

تمام دوره‌های روش درس‌خوانی آدمیزادی صرفا در مؤسسه پارسه برگزار خواهد شد!

چهار سال پیش که به طور جدی وارد بازی کنکور ارشد شدم؛ روش‌های دُرست درس‌خوانی را به منزله حوزه اصلی وب‌سایت انتخاب؛ و نوشته‌های متعددی در این‌باره منتشر کردم. دو سال پیش، رویکرد درس‌خوانی پارتیزانی را معرفی کردم. هر چند، گفته‌ام که درس‌خوانی دُرست و درمان مبتنی بر رویکرد درس‌خوانی پارتیزانی نیازمند مربی است؛ اما تمام داوطلبان کنکور ارشد می‌توانند بخش‌هایی از روش درس‌خوانی پارتیزانی مانند مدیریت اتلاف (اصل پشیز) را به طور مستقل استفاده کنند.

حوالی هجده سال‌ است که با مقوله کنکور درگیرم؛ و پاشنه آشیل بیشتر داوطلبان کنکور را ناآگاهی و عدم پیروی‌شان از روش دُرست درس‌خوانی می‌دانم؛ که اگر با یکی از روش‌های درس‌خوانی آشنا بودند و منبطق بر رهنمودهای آن می‌خواندند، وضعیت کنکور بسیار بهتر از اینها بود. همین شد که دوره‌های درس‌خوانی آدمیزادی را طراحی و به طور محدود در تهران اجرا کردم.

دور تازه دوره‌های درس‌خوانی آدمیزادی را با همکاری مؤسسه پارسه در تهران برگزار خواهم کرد؛ و تا اطلاع ثانوی صرفا دوره «مهارت‌های پایه یادگیری» برگزار می‌شود. تمام داوطلبان کنکور و البته، تمام دوستانی که به کسب مهارت‌های پایه یادگیری علاقمند هستند، در این دوره می‌توانند نام‌نویسی کنند. در این برگه گفته‌ام که چرا یادگیری مهارت‌های پایه یادگیری، مزیتی رقابتی و عامل تمایز داوطلبان کنکور ارشد و دکتری است!

نام‌نویسی دوره‌ها از شنبه ۲۳ مرداد آغاز شده است و ده دوازده روزی مهلت نام‌نویسی دارید؛ چرا که دوره‌ها از ۱۳ شهریور آغاز می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر، صفحه اختصاصی مهارت‌های پایه یادگیری را بخوانید!

اطلاعیه ۱: دوستانی که دوره مهارت‌های پایه یادگیری (دوره ۱) مردادماه را پیش‌تر نام‌نویسی کرده بودند بدانند که دوره مذبور در همان مکان و زمانی که اطلاع‌رسانی شده است برگزار خواهد شد. اما، تمام دوره‌های جدید (شهریور) صرفا در مؤسسه پارسه برگزار می‌شود!

اطلاعیه ۲: دوره روش درس‌خوانی آدمیزادی (دوره ۲) را حداقل تا میانه‌های پاییز برگزار نخواهم کرد. مبلغ‌های واریزی دوره دوم به کارت‌های بانکی دوستانی که دوره ۲ را نام‌نویسی کرده بودند به طور کامل برگشت داده شد. درباره چرایی لغو برگزاری دوره روش درس‌خوانی آدمیزادی (دوره ۲) ایمیلی تا پایان هفته برای دوستان می‌فرستم!

ارادت‌مند  //  جواد زارعی

1 نفر درباره «نام‌نویسی دوره مهارت‌های پایه یادگیری» صحبت کرده‌اند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *